Mythic+ Dungeons - loot, armor stack, specific key

V poslední době se nám rozrostlo množství dotazů ohledně naší nabídky Mythic+ dungeonů a možností, které nabízíme.

Přestože se snažíme naše popisky držet maximálně aktualizované a přehledné, nejspíše to nestačí a proto jsme se rozhodli sepsat tento krátký článek, ve kterém ještě více vysvětlíme, jak to u nás s Mythic+ dungeony funguje a co znamenají konkrétní možnosti v naší nabídce. V následující části odpovíme na nejčastější dotazy.

Kdy dungeony chodíte? Je potřeba dopředu rezervovat termín? 

Naši boosteři jsou připraveni téměř v jakoukoliv denní dobu - partu tedy umíme složit během několika minut ráno, odpoledne, večer i v noci. Záleží pouze na vás, jaký čas vám více vyhovuje. Dungeon tedy není potřeba rezervovat nijak dopředu. 

Jsou dungeny v čase(Timed)? Potřebuji na boost svůj vlastní klíč?

Všechny naše dungeony, včetně bundles nabízíme s možností Timed a Untimed klíčů. Pokud není uvedeno, automaticky se jedná o Timed klíč. Při zakoupení našeho boostu nikdy nepotřebujete vlastnit klíč, vždy ho obstaráme v naší partě. Pokud však máte klíč, který by jste si přáli boostnout, můžete to uvést v poznámce a půjdeme váš vlastní klíč.

Jak je to s lootem, který padne v dungeonu?

Z každého dungeonu padají 2 náhodné itemy do party. Pokud oba padnou našim boosterů, vždy je předáváme kupujícímu. Naši boosteři si také automaticky změní loot-spec, dle vaší žádosti.

Co je to Armor stack a Specific key? K čemu tyto možnosti slouží a proč si je pořídit?

Armor stack je doplněk Mythic+ dungeonu, který slouží k vašemu efektivnějšímu gearování. Pokud například hrajete Warriora (PLATE armor) a zakoupíte si možnost armor stacku, tak všichni naši boosteři budou PLATE, což jednoduše znamená, že oba itemy, které padnou budou přímo na vaši postavu. Dungeony s možností armor stacku jsou tou nejlepší a nejefektivnější volbou, pokud potřebujete rychle získat gear.

Volba Specific Key znamená, že si před začátkem dungeony vyberete klíč, který chcete jít. Například +20 Throne of Tides. Klíč opět zajistí naše parta, před začátkem boostu (nebo pokud ho vlastníte, můžeme zajít i váš klíč). Tato volba je ideální, pokud vám konkrétní dungeon chybí na získání potřebného dungeon ratingu, získání portálu za Mythic+20 nebo při farmení specifických itemů z daného dungeonu.

Také jsme schopni vám složit partu a zkombinovat obě tyto možnosti dohromady (armor stack+specific key). Tato možnost je ideální a hojně využívaná právě ve chvíli, kdy potřebujete získat specifický item z některého dungeonu. Například, když farmíte Weapon a Trinket pro vašeho Demon Huntera z Fall of Galakrond. Zajistíme pro vás klíč a partu plnou našich Demon Hunter boosterů, čím výrazně zvýšíme šanci, že požadované předměty získáte.

Pevně doufám, že jsem tímto článkem zodpověděl všechny vaše dotazy a otázky, která vám nebyly jasné. Pokud si přesto s něčím nevíte rady, kdykoliv se obraťte na náš Live chat na webu nebo nám napište zprávu na náš Facebook. Všude odpovídáme během několika minut.

Na naši nabídku Mythic+ dungeonů se můžete podívat ZDE. V rámci Vánočního výprodeje si můžete většinu boostů pořídit až s 50% slevou.