[Dragonflight Season 2] Nové Mythic+ Affixy odhaleny

Představujeme vám nové Affixy pro druhou sezónu Mythic+ dungeonů. 

S nástupem nových Affixů nás současně opouští některé starší affixy a vzniknou tak nové kombinace pro Keystone Level 4 a 7.

● Nový affix: Incorporeal - Během boje se objevují nekorporální bytosti, které se snaží destabilizovat hráče kouzly, která snižují jejich způsobené poškození a léčení. Nekorporální bytosti jsou náchylné ke všem formám crowd controlu (stun, atd.).

● Nový affix: Afflicted - Během boje se objevují postižené duše (Afflicted souls), které hledají pomoc hráčů. Postižené duše se objevují s jedovatými, prokletými a chorobnými nemocemi. Odstranění kterékoli z těchto nemocí nebo obnovení ducha na plné zdraví způsobí jejich zničení. Neodstranění jejich nemocí všem hráčům způsobí negativní efekt.

● Nový affix: Entangling - během boje budou liány znehybňovat hráče.

● Aktualizovaný affix: Explosive - objevuje se méně výbušných koulí, ale mají nyní výrazně vyšší zdraví.

V příští sezóně náš opouští celkem tři Affixy: Quaking, Griveous (hurá), Volcanic. Zrušení prvních dvou určitě ocení všichni casteři a healeři, třetího je škoda, jednalo se o asi nejjednodušší affix, skvělý pro push klíčů. 

Upozorňujeme, že se jedná o PTR (testovací realm), může tedy ještě dojít k řadě změn. Vše budeme pečlivě sledovat a dále vás informovat o případných změnách a novinkách.

A pokud hledáš ideální přípravu na další sezónu, mrkni na naši širokou Mythic+ nabídku.