Zásadní změny v Raid lootu a talentech. Dragonflight Pre-patch.

Dragonflight Pre-patch je nyní aktivní, na všech EU realmech. S jeho příchodem nám Blizzard naservíroval, spoustu novinek a několik změn, které zásadně ovlivní vaše hraní.
V našem článku Vám přinášíme stručné shrnutí, těch nejdůležitějších informací. 

Mezi nejvýznamnější změny patří:

○  Nový systém talentů
○  Fated raidy a možnosti lootu

Nový Systém Talentů:

Na live servery konečně dorazila dlouho očekávaná a velice vítaná změna. Kompletní rework, spousta možností pro raidy, dungeony, expení i casual hraní, je jeden z nejlepších počinů, které Blizzard za poslední dobu udělal. Podrobnější popis a doporučení pro jednotlivé classy a specy najdete v tomto odkazu.

Fated raidy a změny v raid lootu:

Už v posledním článku jsem zmiňoval, že s příchodem pre-patche budou všechny raidy Fated. Pro připomenutí to znamená, že během jednoho týdne nyní můžete na Fated obtížnost odejít Castle Nathria, Sanctum of Domination i Sepulcher. Stále také můžete za dokončení těchto raidů získat unikátního mounta.

Další, ne zcela pozitivní novinkou, je způsob získávání lootu ze všech raidu, který nás bude doprovázet i na Dragonflight. Dobře fungující Personal loot, byl opět nahrazen starým známým a v mnoha ohledech nešikovným Group lootem.

Jak se k novému lootování staví Crafturo:

Některé z vás určitě zajímá, jakým způsobem budeme rozdávat loot v našich Raid Boostech. Momentálně budeme mít v nabídce dvě možnosti lootování.

1. Share Loot Run -
garantujeme, že více než dvě třetiny našich boosterů, budou bez ID (může jim dropnout item). Všechny itemy se rozdělují prostřednictvím rollu mezi zákazníky.

2. Saved Run - 
garantujeme, že alespoň jedna třetina našich boosterů, bude bez ID (může jim dropnout item). Všechny itemy se rozdělují prostřednictvím rollu mezi zákazníky.