Naxxramas, Obsidian Sanctum, Eye of Eternity 25 - GDKP - Golemagg Horde

Neohodnoceno
3 590 Kč –31 %
classic raids gdkp
3 590 Kč –31 % 2 490 Kč
Skladem

Můj zkušený raid team se postará, o hladký průběh všech třech Wotlk Classic raidů - Naxxramas, Obsidian Sanctum a Eye of Eternity 25 man. Na tebe čeká řada odměn. Nejlepší aktuálně dostupný gear, valor pointy a spousta achievementů.

Tvoje odměny: 


• 213-226 item level gear
• 21 Valor pointů
• Raid achievementy


Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to GDKP raid loot?

Všechny itemy se rozdělují prostřednictvím gold aukce mezi hráči. Každý item má počáteční minimální hodnotu a poté mezi sebou hráči přihazují na požadovaný item. 

Jak u vás funguje GDKP raid loot?

Před začátkem raidu tě vybavíme adekvátním množství goldů, které budeš používat na přihazování na jednotlivé itemy. Počet goldů je vždy nastaven tak, aby sis ze všech raidů mohl odnést dostatek itemů.

Jaké jsou výhody GDKP?

Vstup a protažení jednotlivých raidů je vždy zdarma, platí se pouze za itemy, o které máš zájem. Pokud tedy náhodou budeš mít smůlu a nepadnou itemy, které potřebuješ nebo budou ostatní příliš moc přihazovat, můžeš se s námi bez dalších poplatků vydat i další týden do všech raidů.

Jak to celé probíhá?


Domluvíme se na termínu, který ti bude vyhovovat. Poté ti předáme obnos goldů, potřebný k přihazování na itemy. V raidu nemusíš znát taktiky ani mechaniky, vše zvládneme za tebe a případně vysvětlíme, co udělat.

Jak dlouho boost zabere?

Všechny 3 raidy zaberou cca 3 hodiny.

Jaké jsou požadavky?

Postava level 80 na serveru Golemagg Horde.